Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada telefon aldığını görmek

Rüyada telefon aldığını görmek

Rüyada telefon aldığını görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, verimi ve başarıyı yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada telefon aldığını gördüyseniz:

  • Yeni bir konuma erişebilirsiniz.

Rüyada birinin telefon aldığını görmek kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada yeni cep telefonu aldığını görmek geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine delalettir.

Rüyada telefon satın aldığını görmek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, ticaretin büyüyeceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının telefon aldığını görmek rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yeni cep telefon aldığını görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinden telefon aldığını görmek yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına delalettir.

Rüyada yeni bir telefon aldığını görmek yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin bana telefon aldığını görmek maddi varlığının çoğalacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments