Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada su yüzmek

Rüyada su yüzmek

Rüyada su yüzmek zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet eder.

Rüyada su yüzmek gördüyseniz:

  • Yanılgılar, yanlış anlaşılmalar veya aldatma ya da aldatılma durumları söz konusu olabilir.

Rüyada bulanık sularda yüzmek evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, maddi gücünün katlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz suyunda yüzmek maddi olanakların kötüleşeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada suya atlayıp yüzmek kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, dünya malının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada yağmur suyunda yüzmek daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına alamet eder.

Rüyada kanal suyunda yüzmek annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına yorulur.

Rüyada sığ sularda yüzmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, tüm gözleri üzerinde toplayacağına yorulur.

Rüyada dere suyunda yüzmek atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına işaret eder.

Rüyada suya girmek yüzmek yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments