Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şişman birini görmek

Rüyada şişman birini görmek

Rüyada şişman birini görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, düşmanlarla beraber oturmaya yorulur.

Rüyada şişman birini gördüyseniz:

  • Ortak işlerin karlı geri dönüşleri olabilir.

Rüyada zayıf olan birini şişman görmek gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına işarettir.

Rüyada şişman insanı zayıf görmek karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir insanı şişman görmek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, yerinde saymayacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şişman olmak kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada şişmanlamış kadın görmek dileklerin kabul olacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aynada kendini şişman görmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada şişman bayan görmek yolunda huzurla devam edeceğine, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini çok şişmanlamış görmek yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments