Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada silah olmak

Rüyada silah olmak

Rüyada silah olmak rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine delalettir.

Rüyada silah olmak gördüyseniz:

  • Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantre sağlamakta güçlük çekebilirsiniz, ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız.

Rüyada silah söküp takmak o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada düğünde silah sıkıldığını görmek yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına, bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada silahla ateş eden birini görmek kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının silah kullandığını görmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine tabir olunur.

Rüyada gri silah görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silah doğrultulması görmek bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada kendi kafasına silah sıkmak gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine delalet eder.

Rüyada elinde silah olan birini görmek alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments