Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ses duyuramamak

Rüyada ses duyuramamak

Rüyada ses duyuramamak uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, müşterilerinin çoğalacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına yorulur.

Rüyada ses duyuramamak gördüyseniz:

  • Meslek hayatınızda ise çalışmalarınız esnasında fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir.

Rüyada bağırıp sesini duyuramamak Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, çok mutlu olacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ses duyup korkmak kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına işarettir.

Rüyada sesini duyuramamak hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sesini kimseye duyuramamak rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, kaza ve belaların çıkmayacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada ezan sesi duyup uyanmak zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bağırmak ama sesini duyuramamak yeni projeler için kaynak elde edeceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına inanılır.

Rüyada bağırmak sesini duyuramamak girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada birine sesini duyuramamak kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments