Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şemsiye vermek

Rüyada şemsiye vermek

Rüyada şemsiye vermek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada şemsiye vermek gördüyseniz:

  • Bazen ne kadar uğraşsanız da karşınızdaki kişileri hayatlarını mahvetme konusundaki istikrarından vazgeçiremezsiniz.

Rüyada büyük bir şemsiye görmek hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine işarettir.

Rüyada yağmur yağarken şemsiye açmak sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şemsiyenin altında yürümek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, rahat bir nefes alınacağına işaret eder.

Rüyada şemsiye kullanmak maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına işaret eder.

Rüyada şeffaf şemsiye görmek kendisine yeni bir iş bulacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına rivayet eder.

Rüyada hediye şemsiye almak çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil şemsiye görmek biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüyada şemsiye kapatmak rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çok günah işleyeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra Meryem

Yakın olmadığım bir kuzenim çok şiddetli bir yağmurda çardağın üzerinde oturuyordu . Ben çardağın altındaydım ona inmesini söylüyordum ama gelmiyormuyordu .Şemsiyemi uzattım ama aniden o bir şemsiye açıp bana gülümsedi . Yanımdan da koyun sürüsü geçiyordu…