Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada papağanı görmek

Rüyada papağanı görmek

Rüyada papağanı görmek yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada papağanı gördüyseniz:

  • Bazı olayların kontrolden çıkmasına izin vermeniz durumunda bir ilişkiniz size bazı bedeller ödetebilir.

Rüyada küçük papağan görmek hırsızlık yapacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada büyük papağan görmek başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil papağan görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, hem ün sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada mor papağan görmek kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, ruhunun dinleneceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize yorulur.

Rüyada papağanın ısırdığını görmek dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine rivayet eder.

Rüyada papağan öldüğünü görmek önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına delalet eder.

Rüyada papağan yavruları görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine tabir olunur.

Rüyada sultan papağanı görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.