Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş birine sigara vermek

Rüyada ölmüş birine sigara vermek

Rüyada ölmüş birine sigara vermek işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birine sigara vermek gördüyseniz:

  • Başkalarını yenebileceğiniz yoldan ilerlemeye eğilimli olabilirsiniz.

Rüyada kırılan sigara görmek iftiraya uğrayacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına delalettir.

Rüyada koluna sigara basmak çok hayırlı işlere gireceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine rivayet eder.

Rüyada sigara satın almak yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada oruçlu sigara içmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birini sigara içerken görmek alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada acı sigara içmek sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, isyan edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elde sigara söndürmek atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine delalet eder.

Rüyada birinden sigara aldığını görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, hayallerinin peşinden gideceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.