Rüyada ölen birinin elma yediğini görmek

Rüyada ölen birinin elma yediğini görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, istediği oranda da eğleneceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin elma yediğini gördüyseniz:

  • Bazı fırsat ya da olanakların yüzünü gösterebileceği zamanlardasınız.

Rüyada ata elma yedirmek çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada çürük elma yediğini görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elma toplayıp yediğini görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yolculuğa, sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına yorulur.

Rüyada arkadaşının elma yediğini görmek manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine elma yedirmek iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının elma yediğini görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada sarı elma yediğini görmek haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin elma yediğini görmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, kendini bunu başaracağına, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top