Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen birinin ayaklarını öpmek

Rüyada ölen birinin ayaklarını öpmek

Rüyada ölen birinin ayaklarını öpmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, uzun süre kendini toparlayamayacağına, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin ayaklarını öpmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife alıyor ya da olaylara fazla iyimser bakıyor olabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin ayağını öpmek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne ayağı öpmek yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada ayağın altını öpmek kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, işinden evine gidip geleceğine, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocanın ayağını öpmek aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak öpmek dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeyhin ayağını öpmek bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, işlerin başına geçeceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün ayağının altını öpmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada bebek ayağı öpmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, umutlarını kaybedeceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments