Rüyada mezarlık kazmak

Rüyada mezarlık kazmak geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarlık kazmak gördüyseniz:

  • Fazla sorun çıkartsanız da eninde sonunda onlara uymak zorunda kalacaksınız.

Rüyada kendi mezarını kazdığını görmek insanların birbirine kenetleneceğine, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine yorulur.

Rüyada mezarlıkta mezar kazmak borçlarını kolayca ödeyeceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, rızkın genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada mezar yeri kazmak hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine işaret eder.

Rüyada eliyle mezar kazmak bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının mezarını kazmak yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada eski mezar kazmak belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gömülü mezarı kazmak ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğuna mezar kazmak haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top