Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada masaj görmek

Rüyada masaj görmek

Rüyada masaj görmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada masaj gördüyseniz:

  • olay size mutluluk verebilir.

Rüyada birisine kalp masajı yapmak işlerinin büyüyeceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada masaj salonu görmek kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada anneye masaj yapmak sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada ölen birine masaj yapmak kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalp masajı yapmak kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalp masajı yaptığını görmek bereketin ve karın artacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine masaj yapıldığını görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada omuza masaj yapmak yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.