Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gözlerinin şiştiğini görmek

Rüyada gözlerinin şiştiğini görmek

Rüyada gözlerinin şiştiğini görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına işarettir.

Rüyada gözlerinin şiştiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin vereceği tepkilerden eminseniz, bir kez daha düşünmelisiniz.

Rüyada şişmiş göz görmek küs arkadaşların barışacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, rahatının ve huzurunun bozulacağına delalettir.

Rüyada gözlerin şiştiğini görmek dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına alamet eder.

Rüyada göz kapağının şiştiğini görmek yolculuğa çıkmaya, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına işarettir.

Rüyada kendi gözünü şiş görmek yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, geçim derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada gözlerini şiş görmek hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, rütbenin yükseleceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada gözü şiş görmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine alamet eder.

Rüyada gözleri şiş görmek hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada gözün şiştiğini görmek ilerledikçe ilerleyeceğine, kendisini çaresiz hissedeceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.