Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evde su görmek

Rüyada evde su görmek

Rüyada evde su görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, kısa sürecek bir işe gireceğine, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine yorulur.

Rüyada evde su gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veren, tutarsız tavırları olan veya kafası karışık kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada ev su basmak aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, geleceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına tabir olunur.

Rüyada evde su taşması görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine, parasını ve malını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada evi su basmış görmek dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına yorulur.

Rüyada evde akan su görmek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve su serpmek çok başarılı işlere girileceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına delalettir.

Rüyada evde bulanık su görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına delalet eder.

Rüyada suyun içinde ev görmek inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada suyla ev yıkamak bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments