Rüyada dolandırıcılık görmek

Rüyada dolandırıcılık görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, canını ve malını garanti altına alacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolandırıcılık gördüyseniz:

  • Eşiniz ya da arkadaşınızla tartışmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada yılanın ayaklarına dolandığını görmek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet eder.

Rüyada ayağına yılan dolandığını görmek elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılan dolandığını görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına inanılır.

Rüyada dolandırıcılık yapmak aksiliklerin baş göstereceğine, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın bacağına dolandığını görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine delalet eder.

Rüyada dolandırıldığını görmek sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada yılanın beline dolandığını görmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin dolandırıldığını görmek hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top