Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin vücudunda yara görmek

Rüyada birinin vücudunda yara görmek

Rüyada birinin vücudunda yara görmek nimetin ve kazancın artacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, kısmetli kapıların açılacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin vücudunda yara gördüyseniz:

  • Hiçkimsenin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada kendi vücudunda yaralar görmek duyguların karşılık bulacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada vücudunda yaralar görmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, bir fitne çıkarmaya, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüyada başka birinin vücudunda yara görmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, güvenini sarsacağına delalettir.

Rüyada vücudunda yara çıkmak zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada vücudunu yara içinde görmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada vücudunda yara görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına tabir olunur.

Rüyada kendi vücudunda yara görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada vücutta yara görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments