Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birini polis görmek

Rüyada birini polis görmek

Rüyada birini polis görmek hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini polis gördüyseniz:

  • İlgi alanınızı paylaşan kişilerin desteğiyle bir fikrinizin peşinden gitmeniz ortaklığa olanak sağlayabilir.

Rüyada polis töreni görmek saygı değer bir konuma çıkacağına, yükseldikçe yükseleceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine delalettir.

Rüyada polise sarılmak uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada polisleri görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah ve polis görmek yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis okuluna gittiğini görmek huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada polis elbisesi giydiğini görmek uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada bir polise aşık olmak maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına yorulur.

Rüyada polise ifade verdiğini görmek büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.