Rüyada birini kör olduğunu görmek

Rüyada birini kör olduğunu görmek bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, ağız tadından olacağına, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini kör olduğunu gördüyseniz:

  • Fikir sahibi olmadığınız konular yerine bildiğiniz konularla ilgilenirseniz daha başarılı olursunuz.

Rüyada birinin gözünü kör görmek sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözü kör adam görmek tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada kör köpek görmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör insan görmek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözü kör köpek görmek borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi kör görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada bir gözünün kör olduğunu görmek sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işarettir.

Rüyada ölüyü kör görmek üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top