Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir ölünün elini öpmek

Rüyada bir ölünün elini öpmek

Rüyada bir ölünün elini öpmek can derdine düşeceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün elini öpmek gördüyseniz:

  • Aktif olmaya çalışmalı, işlerinizi zamanında bitirebilmek için gereken gayreti sarfetmelisiniz.

Rüyada ölü eli öpmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün eline öpmek evdeki nimetin çoğalacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü kişinin elini öpmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, yeni girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü insanın elini öpmek gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünü elini öpmek büyük zararlardan kurtulacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada ölü babanın elini öpmek tartışmalı durumların sona ereceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü el öpmek afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü adamın elini öpmek eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.