Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bardak yıkarken kırmak

Rüyada bardak yıkarken kırmak

Rüyada bardak yıkarken kırmak yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bardak yıkarken kırmak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yaptıklarınızı sizin gözünüzle değerlendirebilmesini olası hale getirebilirsiniz.

Rüyada boş bardak kırmak çok büyük başarı kazanacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, isteklerin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada başkasının bardağı kırmak ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına inanılır.

Rüyada bardak tabak kırmak makbul olan yollardan ayrılmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, kötü duygularını yeneceğine yorulur.

Rüyada su dolu bardak kırmak endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bardak atıp kırmak kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada içki bardağı kırmak yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rakı bardağı kırmak evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, ruhlarına mevlit okutacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada bardağı kırmak hayattan yana keyif bulacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments