Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bacağı morarmış görmek

Rüyada bacağı morarmış görmek

Rüyada bacağı morarmış görmek atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, aile içinde saadetinin artacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacağı morarmış gördüyseniz:

  • Herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada mor bacak görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, gelirinin garanti olacağına işaret eder.

Rüyada bacakları morarmış görmek kısmetinin ve şansının da açık olacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacaklarda morluk görmek verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına alamet eder.

Rüyada bacağı mor görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına tabir olunur.

Rüyada bacaklarını mor görmek rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada bacakta morluk görmek iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine işaret eder.

Rüyada bacağında morluk görmek inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacak morarması görmek kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.