Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada asansörde öpüşmek

Rüyada asansörde öpüşmek

Rüyada asansörde öpüşmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada asansörde öpüşmek gördüyseniz:

  • Sağa sola direktifler veriyor imajı çizmemeye gayret göstermenizde fayda var.

Rüyada asansörde ölmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada asansör düştüğünü görmek bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada geniş asansör görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, daha güçlü hale geleceğine delalettir.

Rüyada asansöre kalmak ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine alamet etmektedir.

Rüyada asansör kullanmak buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına delalettir.

Rüyada biriyle asansöre binmek borçlarının hafifleyeceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına delalet eder.

Rüyada asansörle aşağıya inmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada asansörle gezmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, Allah katında günahlarının affolacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments