Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek bir dağ görmek

Rüyada yüksek bir dağ görmek

Rüyada yüksek bir dağ görmek hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, karşısına kötü kişilerin çıkacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada yüksek bir dağ gördüyseniz:

  • Yoksa büyük tartışmalara girip, kendinizi içinden çıkılmayacak bazı konumlara sokabilirsiniz.

Rüyada yüksek dağdan düşmek hayırlı bir eşe, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada yüksek dağlara çıkmak sıkıntılarının hafifleyeceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek dağdan bakmak yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek dağları görmek dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, kendisine şifa olacağına alamet eder.

Rüyada yüksek dağda ev görmek işlerinin duracağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek dağda yürümek işlerinin gelişme göstereceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir dağda olmak üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir dağdan inmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.