Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tırnaklarını görmek

Rüyada tırnaklarını görmek

Rüyada tırnaklarını görmek kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada tırnaklarını gördüyseniz:

  • Uyumlu olmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada tırnağı sökülmek anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, birlikte bazı işler yapılacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada tırnak kusmak zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tırnak görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kirli tırnak görmek kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada tırnaklarının kirli olduğunu görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, yeteneklerini geliştirmeye, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada tırnak kırılmak ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tırnak içinde kir görmek daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, maneviyata daha çok önem verileceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin tırnağında oje görmek kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.