Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tırnak düşürmek

Rüyada tırnak düşürmek

Rüyada tırnak düşürmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine, hastalıklarının son bulacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada tırnak düşürmek gördüyseniz:

  • Kısa bir yolculuk da söz konusu olabilir.

Rüyada ayak tırnağının düşmesi görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, kendisi ile gururlanacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine delalettir.

Rüyada tırnaklarının düştüğünü görmek tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına delalet eder.

Rüyada tırnak düşürmek çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada ayak tırnağının düştüğünü görmek sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tırnağının düştüğünü görmek kaybedilen malları tekrar kazanacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine tabir olunur.

Rüyada tırnağın düştüğünü görmek bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak tırnağı düşmek iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, ettikleri duanın kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğun tırnağını kesmek işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments