Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada timsah yavrusu beslemek

Rüyada timsah yavrusu beslemek

Rüyada timsah yavrusu beslemek kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, ister istemez başının belaya gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada timsah yavrusu beslemek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız.

Rüyada evde yavru timsah beslemek kişinin malını kaybedebileceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada timsah yavrusu beslemek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada yavru timsah beslemek bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, haksızlık yapmayacağına tabir olunur.

Rüyada evde timsah beslemek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada timsah beslediğini görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına, zor günler geçireceğine, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada timsah beslemek zaman içinde daha güzel günler göreceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine delalettir.

Rüyada yavru timsah öldürmek amaçlarına nail olacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsah ve yavrusunu görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, kişinin evlatlarının artacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.