Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şiş almak

Rüyada şiş almak

Rüyada şiş almak büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine alamet eder.

Rüyada şiş almak gördüyseniz:

  • Plan, proje ya da programlarınızın istediğiniz şekilde ilerleyebilmesi için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekebilir.

Rüyada şiş kol görmek sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, sözlerinden çıkmayacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnının şiştiğini görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzünün şiştiğini görmek üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada vücutta şişlikler görmek daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada şişirilmemiş balon görmek zengin olunacak bir işe girileceğine, sevap işleyeceğine, dua alacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine işarettir.

Rüyada ayak bileğinin şiştiğini görmek hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına delalettir.

Rüyada şişle yaralanmak kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, hayatının karışacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada şiş kebap yapmak yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.