Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sınavdan iyi puan almak

Rüyada sınavdan iyi puan almak

Rüyada sınavdan iyi puan almak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına yorulur.

Rüyada sınavdan iyi puan almak gördüyseniz:

  • Başarabilirseniz herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada sınavda iyi puan almak saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine inanılır.

Rüyada sınavdan iyi puan almak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet eder.

Rüyada iyi puan aldığını görmek hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, başarılarının bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada iyi puan almak gelişmelerin olacağına, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada iyi bir puan aldığını görmek sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine delalettir.

Rüyada sınav puanını görmek girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sınavdan yüksek puan aldığını görmek bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine tabir olunur.

Rüyada sınavda yüksek puan almak garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Ben şuanda kpss sınavına hazırlanıyorum ve bir gece rüyamda sınav dan 75 puan aldığımı gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.