Rüyada sevgilisine su vermek

Rüyada sevgilisine su vermek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, işlerinin kolaylaşacağına, belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisine su vermek gördüyseniz:

  • Geçmişte belli bir alanda başarı elde edememiş olmanız hiçbir zaman başarılı olamayacağınız anlamına gelmiyor.

Rüyada sevgilisine su vermek mutluluğunun artacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgiliye su vermek daha büyük adımlar atılacağına, bunu şeref sayacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliden su istemek işlerinde büyük başarılar kazanacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliden su içmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, büyük adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyle su içmek kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliden su almak elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle suya düşmek özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top