Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sarı renk tesbih görmek

Rüyada sarı renk tesbih görmek

Rüyada sarı renk tesbih görmek yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına işaret eder.

Rüyada sarı renk tesbih gördüyseniz:

  • Hediyeler, ödenen borçlar veya elinize geçen parlara söz konusu olabilir.

Rüyada sarı renk tesbih görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına delalet eder.

Rüyada sarı renkli tesbih görmek oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah renkli tesbih görmek üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada renkli tesbihler görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor renk tesbih görmek doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil renkli tesbih görmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, para sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada renkli tesbih görmek rahat nefes almaya başlayacağına, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada sarı tesbih görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments