Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçı taranmak

Rüyada saçı taranmak

Rüyada saçı taranmak kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına inanılır.

Rüyada saçı taranmak gördüyseniz:

  • Kazanamayacağınız tartışmalara girmemenizde fayda var.

Rüyada saçını tararken bit görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, uzun bir hayat yaşayacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine yorulur.

Rüyada saçlarını tararken döküldüğünü görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, zevki sefa içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada saç tarandığını görmek bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada saçının tarandığını görmek yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada saç tararken döküldüğünü görmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, bolluk ve bereketin artacağına, büyük düşüneceğine rivayet eder.

Rüyada saç taranması görmek canının ve malının garantide olacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına tabir olunur.

Rüyada saçı taranmak kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçın tarandığını görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments