Rüyada parmakları olmayan birini görmek

Rüyada parmakları olmayan birini görmek kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, hep dinç ve genç kalacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine yorulur.

Rüyada parmakları olmayan birini gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir olay ya da değişiklik yararınıza sonuçlar oluşturabilir.

Rüyada parmakla göstermek çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına tabir olunur.

Rüyada sol parmakta alyans görmek karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına inanılır.

Rüyada kendi işaret parmağını kesmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, el açmayacağına rivayet eder.

Rüyada delik parmak canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada parmakların kısaldığını görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına rivayet eder.

Rüyada baş parmağın kesilmesini görmek duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada parmağa altın alyans takmak sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği adamın parmağında yüzük görmek tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, deşarj olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top