Rüyada parmağında yüzük takmak

Rüyada parmağında yüzük takmak ticaret hayatına atılacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, dertlerin bölüşüleceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, küs kimselerin barışacağına, işlerinde kara geçeceğine alamet eder.

Rüyada parmağında yüzük takmak gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Rüyada parmağa gümüş yüzük takmak tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, ortamın bir hayli gerileceğine tabir olunur.

Rüyada baş parmağına yüzük takmak kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüğü orta parmağa takmak başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, üzüntü yaşamaya, çok kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada yüzüğü işaret parmağına takmak işlerdeki verimin artacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine alamet eder.

Rüyada birinin parmağına yüzük takmak çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada serçe parmağa yüzük takmak aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada parmağına altın yüzük takmak başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, maddi olarak büyüyeceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmağıma yüzük takmak oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top