Rüyada parlement mavisi görmek

Rüyada parlement mavisi görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, birlikte kâh ağlayacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine yorulur.

Rüyada parlement mavisi gördüyseniz:

  • Yaşam sevincinizi paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz hayata nasıl daha da fazla anlam katabileceğinizi anlamanıza yardım edebilir.

Rüyada mavi kol çantası almak yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi manto giymek değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, iş hayatında rahat edileceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi muhabbet kuşu tutmak maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi türban takmak cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi minare görmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil mavi renk görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına rivayet eder.

Rüyada mavi renkli yüzük takmak çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada mavi çiş yapmak çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top