Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüden turşu almak

Rüyada ölüden turşu almak

Rüyada ölüden turşu almak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölüden turşu almak gördüyseniz:

  • Evle veya aileyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada ölüye turşu vermek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüden turşu almak sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada birinin turşu kurduğunu görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına işaret eder.

Rüyada salatalik turşu görmek büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada turşusu görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına inanılır.

Rüyada armut turşusu görmek sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turşu hediye almak çok üzüntülü bir döneme girileceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada birinden turşu almak başının hiç dara düşmeyeceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments