Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş birini düğünde görmek

Rüyada ölmüş birini düğünde görmek

Rüyada ölmüş birini düğünde görmek dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, başarıyla geleceğine, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, mali olarak küçüleceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birini düğünde gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin anlattığı gerçeklikten uzak hikayeleri dinlemek zorunda kalabilir veya hayalci ya da yanıltıcı fikir veya planlarını çürütmekle vakit kaybedebilirsiniz.

Rüyada asker düğünü görmek iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına yorulur.

Rüyada tanıdığının düğününü görmek ileride saygın bir kimse olacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, işlerinin düzeleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğinin düğününü görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına işaret eder.

Rüyada düğünde oynayan görmek elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulur.

Rüyada akrabanın düğününde oynamak tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, birlikte bazı işler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının düğününe gelinlikle gitmek işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine delalettir.

Rüyada hazırlanıp düğüne gitmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, işine dört elle sarılacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle düğüne gitmek kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda rahmetli babannem bize yol tarif ediyordu birlikte bir düğüne gidiyorduk düğünde rahmetli dedem rahmetli eniştem yengemin rahmetli annesi ile öpüşüp kucaklaşıyorduk konuşmadığım bir kuzenim var onunla bile sarılıp öpüştük eniştem çok kilo almıştı babannemin gözleri görmüyordu hayattayken ama rüyamda bize yolu o tarif etti rahmetli dedemin de bir kolu yoktu ama rüyamda elini öpüyordum gittiğimiz yerin bir düğün olduğunu biliyordum ama çalgı çengi namına hiçbir şey yoktu sessiz sedasızdı