Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen kocasını öpmek

Rüyada ölen kocasını öpmek

Rüyada ölen kocasını öpmek kısmetlerin çoğalacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada ölen kocasını öpmek gördüyseniz:

  • Belli iş birlikleriniz, ilişkileriniz veya ortaklıklarınız hakkında kendinizce fikirleriniz var.

Rüyada kocası öpmek verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasını dudaktan öpmek gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski kocayı öpmek ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocasını öpmek iş konusunda bir ortaklık kuracağına, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, yüceltileceği sözler duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocanı öpmek hayırlı terfiler alınacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocanın elini öpmek rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada kocanın ayağını öpmek rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada ölmüş kocasını öpmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.