Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada müdürle el sıkışmak

Rüyada müdürle el sıkışmak

Rüyada müdürle el sıkışmak büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, kimden akıl soracağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine alamet eder.

Rüyada müdürle el sıkışmak gördüyseniz:

  • Gereksiz tartışmalar içerisine girmemekte fayda var.

Rüyada müdürle el sıkışmak tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, afiyete ereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle el sıkışmak kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, ona mutluluk getireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorulur.

Rüyada birinin elini sıkı sıkı tutmak evine huzurun ve bereketin geleceğine, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına işarettir.

Rüyada patronla el sıkışmak üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, geçim sıkıntısının, yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine inanılır.

Rüyada el sıkıştığını görmek atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, sermayenin harcandığına değeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başbakanla el sıkıştığını görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinle el sıkışmak duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada sevdiği kişiyle el sıkışmak rahat bir hayat sürüleceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.