Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezarını aramak

Rüyada mezarını aramak

Rüyada mezarını aramak yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına inanılır.

Rüyada mezarını aramak gördüyseniz:

  • Uzun süre etkisini gösterecek olan bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz.

Rüyada mezarlıkta mezar aramak durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına işarettir.

Rüyada mezar aramak işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, büyük takdir toplanacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar yeri aramak kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine tabir olunur.

Rüyada mezarda define aramak çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta define aramak elinin bollaşmasına vesile olacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kendine mezar yeri aramak başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin mezarını aramak kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine işarettir.

Rüyada mezarını aramak anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments