Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurufasülye yemek

Rüyada kurufasülye yemek

Rüyada kurufasülye yemek zorlukların geride kalacağına, kendisini çok yıpratacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, güzel ameller işleyeceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalettir.

Rüyada kurufasülye yemek gördüyseniz:

  • Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da iş birlikleri içerisine girebilirsiniz.

Rüyada kuru tarhana yemek başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuru baklava yemek saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada siyah kuru erik yemek manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, duyguların karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuruyemiş yemek işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalettir.

Rüyada üzüm kurusu yemek hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dut kurusu yemek amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına yorulur.

Rüyada kuru incir yemek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, işlerini hafifleteceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına rivayet eder.

Rüyada kuru kayısı yemek görmek iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.