Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada korktuğu görmek

Rüyada korktuğu görmek

Rüyada korktuğu görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkinin çok iyi gideceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, günaha gireceğine, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada korktuğu gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda, ailenizde veya evinizde rahatsız edici ufak tefek gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada annenin korktuğunu görmek borçların kısa sürede kapanacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına işaret eder.

Rüyada korkarak dua etmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada korktuğu için ağlamak kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine inanılır.

Rüyada kor alev görmek çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ayıdan korktuğunu görmek kazancını katbekat arttıracağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine yorulur.

Rüyada başkasının korktuğunu görmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada attan korktuğunu görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada domuzdan korktuğunu görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.