Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kör gibi olmak

Rüyada kör gibi olmak

Rüyada kör gibi olmak uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kör gibi olmak gördüyseniz:

  • Genelde oldukça olumlu diyaloglar içerisinde olabileceğiniz bir bayram sürecindesiniz.

Rüyada kör gibi olmak dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kör adamla evlenmek işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kör göz görmek mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine rivayet eder.

Rüyada gözleri kör olmak hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kör koyun görmek bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yakınını kör görmek güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek gözü kör görmek böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, güven kaybına uğrayacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kör kişi görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.