Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kopmuş kuyruk görmek

Rüyada kopmuş kuyruk görmek

Rüyada kopmuş kuyruk görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sıkıntı çekeceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, bolluğun ve bereketin düşeceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kopmuş kuyruk gördüyseniz:

  • Çözülmemiş problemler yararınıza sonuçlar doğurabilir veya işler bir şekilde lehinize ilerleyebilir.

Rüyada saçı at kuyruğu yapmak birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına delalettir.

Rüyada insan kuyruğu görmek onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada atın kuyruğunu görmek tutumlu bir yaşam süreceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, net bir bakış açısı kazanacağına delalet eder.

Rüyada kedi kuyruğu koparmak lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına delalettir.

Rüyada yılanın kuyruğunu kesmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine delalettir.

Rüyada kuyruksuz kertenkele görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya işarettir.

Rüyada fare kuyruğu koparmak cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğu yemek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, bu yüzden çok zor günler geçireceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Merhabalar rüyamda kardeşimin bir ikizi olduğunu ve bir kuyruğu olduğunu gördüm ayrıca kuyruğundan çocuğum korktuğu için kuyruğunu ısırarak kestiğini gördüm gerçekten ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

    • Rüyanız hayır olsun,
      Görülen rüya maaşa, rahatlığa ve rızka alamet eder. Rüya tabirine göre maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına; rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına; rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.