Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kolunu görmek

Rüyada kolunu görmek

Rüyada kolunu görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, yeni insanlarla tanışacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada kolunu gördüyseniz:

  • İki tarafında artan beklentileri gerilime neden olabilir.

Rüyada eşinin kolunun koptuğunu görmek hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada koluna tesbih takmak bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz kol görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine işarettir.

Rüyada kısa kolla namaz kılmak birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada kendi kolunda bilezik görmek yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada birini kolu kırık görmek yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolu alçılı birini görmek ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kolsuz bacaksız görmek gözyaşlarının dineceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments