Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini istemeye geldiğini görmek

Rüyada kendini istemeye geldiğini görmek

Rüyada kendini istemeye geldiğini görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada kendini istemeye geldiğini gördüyseniz:

  • Kapalı kapılar ardında konuşulanları göremiyorsunuz.

Rüyada bir kızı istemeye gelmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seni istemeye geldiklerini görmek ortaklıklar varsa da bozulacağına, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, ayaklandıracağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını istemeye geldiklerini görmek çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, adını aklamayı başaracağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin istemeye geldiğini görmek bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, esenleyeceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına alamet eder.

Rüyada seni istemeye geldiğini görmek ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli birini istemeye gelmek tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin istemeye geldiğini görmek her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına inanılır.

Rüyada birinin seni istemeye geldiğini görmek bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.