Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi sözünü görmek

Rüyada kendi sözünü görmek

Rüyada kendi sözünü görmek eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına yorulur.

Rüyada kendi sözünü gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz uzun vadeli planlar yapmanızı veya keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Rüyada birini sözlenirken görmek yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinden söz almak şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine işarettir.

Rüyada söz yapmak hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işarettir.

Rüyada seni seviyorum sözü duymak konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliden güzel sözler duymak iş hayatında çok büyük kar edileceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada söz atmak sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, onu isyan noktasına getireceğine inanılır.

Rüyada güzel söz duymak kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski söz yüzüğünü görmek huzurun bozulacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments