Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak gördüyseniz:

  • Belli başlı hedeflerinize ulaşabilmenize faydası dokunabilecek beklenmedik gelişmeler veya faydalı durumlar yüzünü gösterebilir.

Rüyada kediyi boğulmaktan kurtarmak sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada boğulan kediyi kurtarmak üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada oğlunu boğulmaktan kurtarmak başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına işarettir.

Rüyada suda boğulan kişiyi kurtarmak işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, zor bir duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada havuzda boğulan çocuğu kurtarmak kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, haneye bereket geleceğine, nimetin ve kazancın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boğulurken birini kurtarmak yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada nehirde boğulan birini kurtarmak sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, çok hayırlı adımların atılacağına inanılır.

Rüyada insanları boğulmaktan kurtarmak sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments