Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kedinin fare görmek

Rüyada kedinin fare görmek

Rüyada kedinin fare görmek el açmayacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine işaret eder.

Rüyada kedinin fare gördüyseniz:

  • Sağlığınızı veya beslenme düzeninizi ilgilendiren değişikliklerde söz konusu olabilir.

Rüyada fare yiyen kedi görmek hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü kedi ve fare görmek iş yeri sahibi olacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine rivayet eder.

Rüyada farenin kediyi kovaladığını görmek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kedi fareyi yerken görmek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada farenin kediyi öldürmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kediler ve fareler görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi köpek fare görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada kediyle fare görmek işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, rahat bir nefes alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments