Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kaka avuçlamak

Rüyada kaka avuçlamak

Rüyada kaka avuçlamak sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine delalet eder.

Rüyada kaka avuçlamak gördüyseniz:

  • Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz.

Rüyada kaka avuçlamak onun istediği yoldan gideceğine, rızkının genişleyeceğine, hayırlı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada altın avuçlamak kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada toprağı avuçlamak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada balık avuçlamak ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, sorunlu bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ateşi avuçlamak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, saygınlık göreceğine, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bozuk para avuçlamak anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına yorulur.

Rüyada kar avuçlamak bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kum avuçlamak dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.