Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kaftan giymek

Rüyada kaftan giymek

Rüyada kaftan giymek adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, dileklerinin yerine geleceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, moral bozukluğu yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaftan giymek gördüyseniz:

  • Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada kırmızı kaftan giymek kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, sorunlarının günden güne artacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada kaftan giymek mutluluğu yakalayacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine tabir olunur.

Rüyada mor kaftan giymek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kaftan giymek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi kaftan giymek ticaretinin gelişeceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada birinin kaftan giydiğini görmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna yorulmaktadır.

Rüyada padişah kaftanı görmek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada yeşil kaftan görmek gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments